Apie mane

465546_10150917938003637_1666825115_o

Sveiki, esu fotografas Evaldas Grenda. Fotografija pradėjau domėtis dar būdamas paauglys, kai tėvai man padovanojo seną fotoaparatą Smena, o  vėliau ir Zenit-E. Daug bemiegių naktų buvo praleista ryškinant juosteles bei nuotraukas. Rimčiau fotografija pradėjau užsiimti po to, kai atsirado skaitmeniniai fotoaparatai, daug savarankiškai studijavau knygas apie kompoziciją, techniką, fotografijos meną. Taip pat fotografijos paslapčių mokiausi pas žymius vestuvių bei portretinio žanro Lietuvos fotografus. Gyvenime vadovaujuosi mintimi, jog reikia pastoviai tobulėti ir niekada nesustoti vienoje vietoje. Dėl to, pastoviai gilinu savo žinias įvairiuose internetiniuose forumuose bei svetainėse apie fotografiją, lankausi parodose, daug ekspermentuoju.

Fotografija man, tai galimybė parodyti kaip aš žvelgiu į mane supantį pasaulį, užfiksuoti greitai prabėgančias akimirkas, kurios jau niekad nesugrįš. Man patinka vestuvių, krikštynų, portretinės fotografijos žanrai. Fotografuoju tiek studijoje tiek lauke.

Kai fotografuoju žmones, stengiuosi pabrėžti jų išskirtinumą, asmenybės bei charakterio bruožus. Man patinka, kad  mano nuotraukos žmonėms suteikia džiaugsmą, priverčia juos šypsotis ir būti laimingais. Labiausiai patinka fotografuoti žmones, tačiau taip pat fotrografuoju įvairius renginius bei peizažus.