Paslaugos

Vestuvių fotografavimas

Kiekvienos vestuvės yra unikalios. Todėl prieš nustatydamas vestuvių fotografavimo kainą aš noriu išgirsti detalius jaunųjų pageidavimus bei norus, sužinoti kur vyks vestuves, kiek tai užims laiko, kiek svečių dalyvaus, kiek pageidaujama retušuotų nuotraukų, ar norėsite vestuvinio albumo ir t.t. Visa tai kruopščiai įvertinęs tikrai pasiūlysiu konkurencingą kainą J Susisiekite su manimi elektroniniu paštu arba paskambinkite ir tikrai surasime geriausiai jums tinkantį variantą.

Paprastai vestuvių fotosesijos kaina prasideda nuo 500 EUR (Lietuvoje).

Jeigu vestuvės vyksta ne Vilniuje, papildomai prisideda nedidelis užmokestis už kurą. Fotografuoju tiek Lietuvoje tiek užsienyje. Be gimtosios lietuvių kalbos, puikiai kalbu rusiškai ir angliškai, gerai suprantu lenkiškai. Užsienyje vykstančioms vestuvėms taikau lanksčią ir skaidrią kainų politiką.

Užsakymo data rezervuojama pasirašius sutartį ir gavus 30% dydžio avansą.

Visos atiduodamos nuotraukos yra kokybiškai retušuotos. Nuotraukų atidavimo terminas priklausomai nuo vestuvių kainos yra nuo 2 savaičių iki 2 mėn.

  

Krikštynų fotografavimas

Paprastai krikštynų fotografavimas užtrunka apie 3 val. (pasiruošimas – krikšto apeigos bažnyčioje – fotosesija). Fotografavimo kainai įtakos turi krikšto vieta, laikas, fotografavimo trukmė, norimas retušuotų fotografijų kiekis.

Krikštynų fotografavimo kaina nuo 100 EUR.

 

Asmeninė / šeimos fotosesija

Tai 2-3 val. trukmės fotosesija studijoje arba jūsų pageidaujamoje vietoje. Esant poreikiui, galiu rekomenduoti profesionalią visažistę / stilistę. Ne mažiau 15 profesionaliai retušuotų nuotraukų būtų paruošta ir pateikta jums per 2 savaites. Fotosesijos kainai įtakos turi fotografavimo laikas, vieta, ar būtų reikalingos visažistės / stilistės paslaugos, norimas retušuotų nuotraukų kiekis.

Asmeninės  / šeimos fotosesijos kaina nuo 80 EUR.